Gerbiami Tėveliai, buvę Mokiniai, Darbuotojai ir kiti geradariai!

Dėkojame už Jūsų pasitikėjimą ir paramą skiriant 1,2 proc. gyventojų pajamų mokesčio dalį.

2022 metais progimnaziją pasiekė Jūsų skirti 4387 EUR. Šios ir 2021 m. gautos paramos dėka įsigijome SMART ekraną dailės/architektūros kabinetui, įrengėme antrą IT klasę, atnaujinome vidaus ir lauko vaizdo stebėjimo sistemą.  Taip pat apmokėjome laiptų tvarkybos darbų projekto ekspertizės ir kitas paslaugas. Šiandien jau galime pasidžiaugti – finansavimas (net 404000 EUR !)  laiptų restauracijai/remontui yra skirtas, Kultūros infrastruktūros centrui pavesta užtikrinti numatytų darbų įgyvendinimą.

Savo gerą valią ir pasitikėjimą progimnazija galite išreikšti skiriant savo 1,2 proc. GPM dalį ir šiais metais, taip padėsite mokyklai ir toliau kurti saugią, modernią ugdymosi aplinką vaikams.

1. Prisijunkite EDS adresu https://deklaravimas.vmi.lt
  2. Meniu pasirinkite „Deklaravimas“– „Pildyti formą“.
  3. Pasirinkite „Prašymas skirti paramą“.
  4. Užpildykite FR0512 v.4 formą tiesiogiai EDS portale.
  5. Formoje užpildykite asmeninius duomenis bei šiuos laukelius:

5 Mokestinis laikotarpis – 2022
6S Mokesčio dalį skiriu paramos gavėjams –
E1 Gavėjo tipas – 2 (paramos gavėjas)
E2 Gavėjo identifikacinis numeris (kodas) – 190134498
E3 Mokesčio dalies paskirtis – PARAMA
E4 Mokesčio dalies dydis procentais – iki 1,2
E5 Mokesčio dalį skiriu iki mokestinio laikotarpio –  (pasirinkite metus) 2023, 2024

Ačiū už Jūsų geranoriškumą!
Pagarbiai,
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui,